Rozhledny

Vše týkající se užívání POI, problémy, dotazy, návrhy..
Odpovědět
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Rozhledny

Příspěvek: # 19832Příspěvek Docent

Kategorie CZ-Rozhledny přesáhla 20.000 stažení a předpokládám, že ji někteří z vás využívají k tomu, aby ji snáze našli :usmev: .
Možná někdo z vás zná i tematický odznak plzeňského Klubu českých turistů - Rozhledník.

Pro získání jeho diamantové verze je možno navštěvovat i rozhledny za našimi hranicemi v příhraničních oblastech - pokud jste někdo takovou rozhlednu navštívil a znáte její polohu, nebo ji dokážete určit z mapy, přidejte ji, prosím, do kategorie.

Děkuji předem za spolupráci :usmev: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Rozhledny

Příspěvek: # 19838Příspěvek Gumídek

Ale to si kategorii přejmenuj. Pak už to nebude CZ...Udělej EU-Rozhledny....a potom AW...Jako All World... :zub:
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Rozhledny

Příspěvek: # 19839Příspěvek Docent

Jenže já tam nechci všechny rozhledny v EU, ale jenom ty příhraniční :usmev: . Nechci žalovat, ale třeba baharis má v CZ-Hrady Hardegg, který je v Rakousku :grin: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
Baharis
Příspěvky: 660
Registrován: 1.10.2005, 16:46
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozhledny

Příspěvek: # 19843Příspěvek Baharis

Kurňa, člověk neví, kde ho kdo bonzne. :grin: Je vidět, že máš přehled.
Já o něm vím, já jsem v těch místech sloužil. Právě proto vím, že to je součásí nějakých naučných stezek v Podyjí.

Docent má pravdu. Pokud to nepřeroste únosnou mez a bude to v příhraničí, je to tak lepší.
GARMIN nüvi 670
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Rozhledny

Příspěvek: # 19844Příspěvek Docent

Aby ne, když jsem si ho sám vyfotil :grin: .
9201.jpg
Hrad Hardegg
9201.jpg (65.57 KiB) Zobrazeno 4572 x
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Rozhledny

Příspěvek: # 20033Příspěvek Docent

Tak koukám, že k rozhlednám žádná velká diskuze (no jó, jste všichni automobilisti a k většině z nich se nedá vyjet, k některým se jde dokonce blbě i pěšky :grin: ), leč nevzdávám se a založil jsem fórum o rozhlednách, kde jsem se zvolil adminem (a musím říct, že jste si vybrali dobře :palce: ), takže mně do toho Jirásek nebude kecat :blee: a hlavně mně nebude promazávat příspěvky :jupi: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
vrána
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 3:22
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozhledny

Příspěvek: # 20337Příspěvek vrána

Že tě huba nebolí :grin: :lol1:
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Kecanek
Příspěvky: 4
Registrován: 16.3.2008, 7:52

Re: Rozhledny

Příspěvek: # 20373Příspěvek Kecanek

Prosím všechny, aby uváděli do popisků, zda jsou rozhledny, hrady, zámky - otevřené pro veřejnost. Ušetří to zklamání a zbytečné kilometry. Díky moc a pokud jsou někde HRADY, ZÁMKY, napište mou supliku tam. :haha:
Uživatelský avatar
vrána
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 3:22
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozhledny

Příspěvek: # 20385Příspěvek vrána

Pročež je samozřejmě nejužitečnější zjistit a napsat nějaké kontaktní telefonní číslo. Taky na netu se dá už dnes leccos najít. No a v těch zbylých případech se dá jít v nejbližší vesnici do hospody :jupi: .
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Odpovědět