Změna názvu Hypernova na Albert...

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Změna názvu Hypernova na Albert...

Příspěvek: # 41932Příspěvek Gumídek

Není problém, vymažeme Albertovské čerpačky, hned jak bude kategorie Čerpací stanice Albert schválena...
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Změna názvu Hypernova na Albert...

Příspěvek: # 41933Příspěvek Gumídek

Hele Tonny, asi žiješ v bludu. Ty jsi nic neobnovil, jen jsi do kategorie Albert zahrnul čerpací stanice, ale to je nesmysl. Musíš udělat samostatnou kategorii CZ-Cerpaci_stanice_Albert. Aby fungovalo slučování kategorií se všemi ostatními cerpacími stanicemi.... Takhle to je v kategorii nákup a to je nesmysl....Chápeš ??? Mně zarazilo, že zadáváš druhy benzínu do kategorie Albert, která je v nákupu.....
Tonny
Příspěvky: 803
Registrován: 28.8.2007, 15:21
Bydliště: Absurdistán

Re: Změna názvu Hypernova na Albert...

Příspěvek: # 41934Příspěvek Tonny

Gumajzi, nechápu.... Mluvím o kategorii CZ čerpací stanice Albert /jen jsem kvůli tomu nechtěl zakládat nové vlákno, tak jsem použil vlákno Hypernova - albert.

Jen nevím, zda tu kategorii vidím jen já, nebo i ostatní. Docent tehdy dost řádil, a nevím, co s tím udělal.
Naposledy upravil(a) Tonny dne 25.3.2011, 11:43, celkem upraveno 1 x.
zdraví Tonny,
Není všechno zlato, co se třpytí a nemusí být všechno pravda, co je některými na foru psáno...

Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Změna názvu Hypernova na Albert...

Příspěvek: # 41935Příspěvek Gumídek

Ale já nevidím žádnou žádost o schválení kategorie CZ-Cerpaci_stanice_Albert....
Tonny
Příspěvky: 803
Registrován: 28.8.2007, 15:21
Bydliště: Absurdistán

Re: Změna názvu Hypernova na Albert...

Příspěvek: # 41936Příspěvek Tonny

já ji mám mezi osatními kategoriemi, ale zřejmě ji vidím jen já a je asi neveřejná...
zdraví Tonny,
Není všechno zlato, co se třpytí a nemusí být všechno pravda, co je některými na foru psáno...

Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Změna názvu Hypernova na Albert...

Příspěvek: # 41937Příspěvek Gumídek

A myslím, že do kategorie Nákup Albert nacpat druhy benzínu je pitomost. Jen tím uděláš lidem v hlavě hokej..Když jedu nakupovat, nepotřebuji benzín a podívám se do kategorie nákup. A když jedu tankovat juknu do kategorie čerpací stanice....To je stejné, jako kdybych v restauracích začal do poznámek cpát, že tam je taky bowling, a kolik tratí a jaké atd...Od toho je kategorie Bowling...Chápeš ??? Ale tu kategorii už dej ke schválení, já budu jedině rád, když nebude v ostatních. Stejně tak by mělo zmizet Makro čerpací stanice a mít svou a také Globus...
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Změna názvu Hypernova na Albert...

Příspěvek: # 41938Příspěvek Gumídek

Když nedáš žádost o zveřejnění,tak ji uvidíš jen ty....Tak tam je ten problém... :zub:
Tonny
Příspěvky: 803
Registrován: 28.8.2007, 15:21
Bydliště: Absurdistán

Re: Změna názvu Hypernova na Albert...

Příspěvek: # 41939Příspěvek Tonny

Není tam nějaká časová prodleva? Já tu žádost dal...
zdraví Tonny,
Není všechno zlato, co se třpytí a nemusí být všechno pravda, co je některými na foru psáno...

Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Změna názvu Hypernova na Albert...

Příspěvek: # 41940Příspěvek Gumídek

Už tam naskočila(když já jsem tak rychlej...ach jo), a klidně tam dej znak Alberta....Už dávám hlas ke zveřejnění... :palec:
Tonny
Příspěvky: 803
Registrován: 28.8.2007, 15:21
Bydliště: Absurdistán

Re: Změna názvu Hypernova na Albert...

Příspěvek: # 41941Příspěvek Tonny

Cituji: A myslím, že do kategorie Nákup Albert nacpat druhy benzínu je pitomost.

Možná je to pitomost, ale v te poznámce to vadí? Pokud ano, není problém těch několik záznamů upravit.

Problém vidím jinde:
NIKDE není stanoveno, co a jak by měly záznamy obsahovat, proto je v kategoriiích takový guláš.
Co kategorie, co správce, to samostaný, jedinečně chgaotický styl záznamů /pozor, ne u všech/.

Je nezbytně nutné udělat revizi, dát přesná kriteria, dát termín a pokud se správce nepodřídí tvaru záznamů, je nutné tuto kategorii dočasně zneviditelnit, případně dát někomu jinému.
Už se to řešilo tak rok zpět, v bodech je doslova chaos a správci nereagují.

Tema na sraz!
zdraví Tonny,
Není všechno zlato, co se třpytí a nemusí být všechno pravda, co je některými na foru psáno...

Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Změna názvu Hypernova na Albert...

Příspěvek: # 41943Příspěvek Gumídek

Já se to snažím řešit pořád, ale se správci je těžká práce....Ale to už je téma jinam....
Už jsme dali dohromady čerpací stanice, také již z větší části nákup, teď s Jiráskem děláme banky a bankomaty(to je na velmi dlouho)....
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Změna názvu Hypernova na Albert...

Příspěvek: # 41944Příspěvek Gumídek

Jelikož je kategorie perfektně zpracovaná, tak jsem čerpačky Albert z ostatních již vymazal.....
Tonny
Příspěvky: 803
Registrován: 28.8.2007, 15:21
Bydliště: Absurdistán

Re: Změna názvu Hypernova na Albert...

Příspěvek: # 41946Příspěvek Tonny

Gumajzi, díky :usmev:
zdraví Tonny,
Není všechno zlato, co se třpytí a nemusí být všechno pravda, co je některými na foru psáno...

Odpovědět