Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)
Zamčeno
Uživatelský avatar
fox50
Příspěvky: 885
Registrován: 16.1.2008, 12:29
Bydliště: Praha

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 15227Příspěvek fox50

Z toho si nic nedělej, ano si rádi šťournou :mad2: :lol1:
TomTom Go920 app: 9.510 + 8GB SD + RDS-TMC 4V00.010.2
Mapa: Europe 930.5563
TomTom Home 2.9.7.3256
Škoda Octavia 4x4 1.8T, 110 KW
Uživatelský avatar
mila-p
Příspěvky: 940
Registrován: 2.5.2006, 21:05
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o zveřejnění nové kategorie

Příspěvek: # 15229Příspěvek mila-p

vaculcik píše:Kategorie má sloužit k nalezení vegetariánských restaurací, jídelen, bister apod.
Prosím o kontrolu, zda není vytvořena podobná kategorie. Zatím jsem duplicitu nenašel.
Děkuji
No nic proti vegetariánským restauracím, ale duplicit jsem našel hned několik např. v Praze (Marantha, Góvinda, Malý Budha, Klub architektů, Himalaya, Dahab, Vegetka, Jasmína atd., atd.) - CZ-Restaurace a o CZ-Cajovny nemluvím, tam se také duplicity najdou :mrk:
TomTom GO 950 Traffic RDS-TMC, Apl.: 9.401, Mapa: EU+US v845.2702
TomTom GO 730 Traffic, RDS-TMC, Apl.: 9.401, Mapa: W_a_C_E v840.2562, Waze
Samsung Galaxy Note 16GB, Win 10 Home 64bit
vaculcik
Příspěvky: 6
Registrován: 25.10.2007, 11:11
Bydliště: Praha 10 - Vršovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o zveřejnění nové kategorie

Příspěvek: # 15245Příspěvek vaculcik

mila-p píše:
vaculcik píše:Kategorie má sloužit k nalezení vegetariánských restaurací, jídelen, bister apod.
Prosím o kontrolu, zda není vytvořena podobná kategorie. Zatím jsem duplicitu nenašel.
Děkuji
No nic proti vegetariánským restauracím, ale duplicit jsem našel hned několik např. v Praze (Marantha, Góvinda, Malý Budha, Klub architektů, Himalaya, Dahab, Vegetka, Jasmína atd., atd.) - CZ-Restaurace a o CZ-Cajovny nemluvím, tam se také duplicity najdou :mrk:
Máš částečně pravdu. Ale když hledám a zajímám se o vegetariánskou stravu, z názvu restaurace nepoznám, že tento sortiment nabízí, a rovněž z názvu čajovny nepoznám, že zde vůbec vaří (pokud ano, tak vegetariánskou stravu předpokládám). Jinak v čajovně se vždy něco dobrého najde (zákusek nebo nějaká specialita jako kuskus), ale na pravidelnou stravu to obvykle není.
Jinak Góvinda, Jasmína jsou výborné. Dahab je stylový (Indický) restraurant. Maranta je trochu dražší.
Garmin Oregon 550
Uživatelský avatar
mila-p
Příspěvky: 940
Registrován: 2.5.2006, 21:05
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 15248Příspěvek mila-p

Jak u čajoven nevím, ale v CZ-Restaurace to poznáš podle předložky "VEG" - jako vegetariánská :usmev:
TomTom GO 950 Traffic RDS-TMC, Apl.: 9.401, Mapa: EU+US v845.2702
TomTom GO 730 Traffic, RDS-TMC, Apl.: 9.401, Mapa: W_a_C_E v840.2562, Waze
Samsung Galaxy Note 16GB, Win 10 Home 64bit
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 15257Příspěvek Gumídek

Prosím,radši tam nechte duplicity. Já restaurace potřebuji z pracovních důvodů. Mně je jedno,co kde vaří,já potřebuji vědět název a kde to je. Už mi stačí,že musím slučovat tři body do jednoho. Pivnice,Restaurace a Restaurace-kafé, zvlášť když dnes je kafé dost diskutabilní název,když se ve většině normálně vaří.... S ubytováním je to to samé....Hlavně ať nikoho nenapadne udělat další kategorii restaurací.....Jo,a u restaurací dost dobře nejde u každé vypisovat,co vše vaří. V každé mají alespoň dvě-tři vegetariánská jídla....
Uživatelský avatar
shrk
Příspěvky: 32
Registrován: 12.9.2007, 11:17

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 15260Příspěvek shrk

ještě jednou prosím o zveřejnění kategorie 1255 CZ-Pivovar_mini - jde o minipivovary většinou v restauracích, zámcích a pod., které si vaří vlastní a vesměs vynikající (ve srovnání s běžnými pivovary) pivo :cheers:
Uživatelský avatar
shrk
Příspěvky: 32
Registrován: 12.9.2007, 11:17

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 15262Příspěvek shrk

prosím o zveřejnění kategorie č. 1295 CZ-Nakup_Mobelix, která obsahuje diskontní prodejny nábytku, na které se mění Europa Möbel (tj. kategorie č. 751 bude postupně ubývat [např. zítra v praze], až zanikne docela). díky.
Uživatelský avatar
Rohlenka
Příspěvky: 1
Registrován: 5.3.2008, 20:53
Bydliště: Praha 5

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 15348Příspěvek Rohlenka

Zdravím administrátory a prosím o zveřejnění kategorie vrakoviště.
Postupně s dovolením využiji databáze, vytvořené uživ.Jiráskem a doplním dalšími.
Děkuji Rohlenka
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 15356Příspěvek Docent

Nechci ti do toho kecat, ale s názvem kategorie "Vrakoviště" si moc navigací rozumět nebude... I když jde diakritika používat v názvech POI, neznamená to, že jde použít i v názvu kategorie :KO: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 15366Příspěvek Gumídek

Už jsem mu to napsal přes SZ...
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 15369Příspěvek Henry

Máš samozřejmě pravdu - nevšiml jsem si toho, ale už jsem ten název změnil.
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 15374Příspěvek Gumídek

Jééé,on se mne ptal jak to udělá. Najednou se to změnilo,tak jsem ho pochválil,jak je šikovnej,a ejhle to jsi byl ty !!
Uživatelský avatar
Andílek1
Příspěvky: 143
Registrován: 17.2.2008, 18:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 15475Příspěvek Andílek1

Mněl bych prosbu na schvalovatele kategorií POI. Nevím jak přesně je to rozděleno, ale třeba kategorie Gigasport nebyla aktualizována od 27.11.07 já osobně jsem tam jeden poi dodával - cca na přelomu únor/březen, a je otázka kolik dalších uživatelů. Nechtěli by jste si domluvit zástupy na schvalování nových poi? Vím že tomuto serveru věnujete nemálo času a úsilí ze svého volna, Vaší práce si velmi vážím, ale asi tímto dost odrazujete uživatele od přidávání nových bodů :(
Garmin Nüvi 660
City Navigator Europe NT 2010.30c
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 15476Příspěvek Jirásek

Andílku, zadával jsi to 7.3. a správcem je Libor_m. Ten je bohužel pracovně hodně vytížen a na poi.cz se objevuje sporadicky. Těch restíků má ve frontě povícero. Snaž se, prosím, vydržet.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 15499Příspěvek Docent

Nebo mu napiš, aby tě přidal ke kategorii jako asistenta a budeš moct body přidávat a opravovat sám... BTW ten samý případek je rossini - opravoval jsem otvírací doby u hafa Hypernov, jednu novou přidával a zatím se to taky neobjevilo :( .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Zamčeno