FR POI

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)
Odpovědět
nOvYl
Příspěvky: 27
Registrován: 3.9.2006, 5:21

FR POI

Příspěvek: # 7255Příspěvek nOvYl

tak koukam ze nam tu pribyly nejake POI pro FR. jen si nejsem jisty co si o tom mam myslet.
1. u nekterych kategorii jako treba radary a nebezpecna mista je v popisu jednotlivych POI uvedeno jen napr. Num 2989, coz ma pro mne jen minimalni informacni hodnotu
2. zda se mi ze ty POI jsou stazeny z nejake jine databaze, nevim jak moc je to legalni a eticke.
TomTom 910
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: FR POI

Příspěvek: # 7259Příspěvek Jirásek

Mám obdobný pocit :? , informační hodnota se rovná skoro 0 (nule) :shock:
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: FR POI

Příspěvek: # 7261Příspěvek Gumídek

Obávám se,že je to staženo ze stránek z Itálie.Jsem tam zalogovaný :pc: .A tam jsou u některých radarů jen čísla.Ale mám tyto radary stažené v navigaci,a Rakousko,Švýcarsko,Itálie,a Francie jsou vyzkoušené, a fungují !!!!! :palec: :palce:
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: FR POI

Příspěvek: # 7262Příspěvek Gumídek

Zkusil jem mu napsat soukromou zprávu,tak uvidíme.Ale žádný z adminů ještě nereagoval.....
Uživatelský avatar
rossini
Příspěvky: 689
Registrován: 9.10.2005, 11:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: FR POI

Příspěvek: # 7264Příspěvek rossini

Přiznám se, že jsme (já i Henry) dlouho zvažovali, jestli FR "pustit" nebo ne. Majitel těchto kategorií nás ujistil, že tyto kategorie nestahoval, nýbrž obdržel na CD jako free. Nejsme schopni ověřit, jestli to tak je nebo není, nicméně dle českých zvyklostí jsem se přiklonil k presumpci neviny. Nechám tedy kategorie žít svým vlastním životem, dokud nebude podán jasný důkaz o shodnosti obsažených dat s některým z free webů. V tom případě bych kontaktoval majitele webu a zkusil vytvořit "trade" nebo "deal" - nebo to také stáhnul pryč.
Tento postup bude aplikován i na další zahraniční POI. Díky za případné info i za pochopení.
ŽÁDOSTI O SPOLUPRÁCI s POI.CZ PIŠTE NA rossini@poi.cz
Twitter: http://twitter.com/rossini77
*** system admin ***
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: FR POI

Příspěvek: # 7267Příspěvek Gumídek

To Rossini...Já ti mohu poslat francouzské radary,které mám stažené já.Víš co,já je sem dám,a podívej se na ně,pro srovnání.... :zamysl: je to z těchto stránek http://www.poigps.com
Uživatelský avatar
oneho
Příspěvky: 20
Registrován: 20.7.2007, 16:53
Kontaktovat uživatele:

Re: FR POI

Příspěvek: # 7974Příspěvek oneho

Pozeram ze tu preberate kategorie ktore som vytvoril.

Mali ste pravdu, POI boli zo zahranicnych stranok.
Ako novy uzivatel GPS som bol z tejto stranky nadseny a snazil som sa aj ja pridat ruku k dielu...
Teraz si uvedomujem ze FR POI su tu zbitocne, ked sa nedaju aktualizovat.

Co sa tyka stranok z ktorych to bolo stiahnute, ani jedna z vasich typov to nebola, a ako tak pozeram aj vsetky zahranicne stranky si navzajom breberaju POI kedze su na vsetkych serveroch rovnake.
Dalsia vec, aj niektore CZ poi ktore su tu su na strankach z ktorych som cerpal (netvrdim vsak ze ich tam nepridal uzivatel ktory sem).

Ak som niekomu z kategóriami FR spososobil nejake problemi, ospravedlnujem sa.

Teraz som sa zameral na SK kategorie, a su to vetsinou body ktore som sam zmeral.

Tymto prosim adminov o zverejnenie kat.: SK-Cerpacie_stanice_Slovnaft a SK-Cerpacie_stanice_OMV

Co sa tyka kategorii FR, prosim admina o ich zmazanie.

Zdroj s ktoreho som cerpal: http://gps-data-team.com/poi/
Odpovědět