Moneta Money Bank pobočky a bankomaty

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)
Odpovědět
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Moneta Money Bank pobočky a bankomaty

Příspěvek: # 53490Příspěvek Gumídek

Mám prosbu. Potřebuji pomoc se dvěma kategoriemi. Moneta změnila otevírací doby svých poboček. Zatím jich mám hotových 60. Navíc některé jsou zrušené, některé přesunuté.Takže je nutno jednu po druhé.. :pc:
Poboček má být 231.
Bankomatů má prý Moneta 640. My jich máme 403. Takže tam bych poprosil o doplňování. :pc:
Já teď mám a budu mít méně času, protože se snažím o zaměstnání v jedné velké firmě. Tak mi držte pěsti... :usmev:
Předem děkuji !! :palce:
Naposledy upravil(a) Gumídek dne 21.10.2016, 17:40, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
pavelgre
Příspěvky: 151
Registrován: 12.11.2009, 9:22
Bydliště: Posázaví

Re: Moneta Money Bank pobočky a bankomaty

Příspěvek: # 53499Příspěvek pavelgre

Držím ti palce :palce: , s tou pomocí to bude u mě horší. Jak sis jistě všiml, jsem poslední dobou taky málo aktivní. Chvílemi totiž nevím co dřív, prostě nemám čas. To je práce, doma práce, cestování-dovolená(ta byla taky časově nabitá), ježdění s dětmi a tchánem po doktorech, k tomu se pokouším učit angličtinu a na zábavu už mi prostě nezbývá čas.

Přidávám se taky k prosbě, kdo můžete skoukněte prosím alespoň vaše okolí. Stačí kdyby každý pomohl tím, že jednou za čas projde u každé kategorie jen své okolí kde se pohybuje a máme aktuální záznamy téměř všude. Já vím, to je jen science fiction :grin: .
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Moneta Money Bank pobočky a bankomaty

Příspěvek: # 53500Příspěvek Gumídek

Asi tak....Co k tomu dodat....Holt budeme dělat pomalu, po pár záznamech....
Jo, zaměstnání se povedlo. 1.11. nastupuji...
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Moneta Money Bank pobočky a bankomaty

Příspěvek: # 53504Příspěvek Gumídek

Tak zatím je hotových 16 stránek...
Odpovědět