Bankomaty Erste Bank

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)
Odpovědět
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Bankomaty Erste Bank

Příspěvek: # 38863Příspěvek Gumídek

Tuto zprávu jsem obdržel od uživatele mirdak : Pokud jde o aktualizaci, tak kompletní seznam adres bankomatů, bohužel bez souřadnic GPS má ČS na svých stránkách. Mám v plánu postupně doplnit údaje podle nich. Toto jsem chystal těsně před odjezdem alespoň pro oblast, kam jsem jel. Moc nepočítám s tím, že by mi tam někdo přispíval, spíš počítám s tím, že to tam nacpu postupně sám.
Mirda

Nechápu, proč toto nenapsal do kategorie, když žádal o její schválení.....
vid02
Příspěvky: 120
Registrován: 9.4.2010, 22:42

Re: Bankomaty Erste Bank

Příspěvek: # 38868Příspěvek vid02

Spořka má seznam bez bankomatů??? A čo to hen také oné?
GPS souřadnice:
49˚50'34.279"N, 13˚21'38.883"E
To je prosím bankomat v Horní Bříze, poloha ze stránek spořky.
Nehledě na to, že spořka má na svých stránkách ke stažení soubory, a to včetně ov2 pro TT.
faltak
Příspěvky: 332
Registrován: 1.8.2006, 11:44

Re: Bankomaty Erste Bank

Příspěvek: # 38869Příspěvek faltak

Ale tady se mluvi o Erste Bank bankomatech
vid02
Příspěvky: 120
Registrován: 9.4.2010, 22:42

Re: Bankomaty Erste Bank

Příspěvek: # 38871Příspěvek vid02

Aha, já netušil, že Gumajz píše o Čerpacích Stanicích, viz "bohužel bez souřadnic GPS má ČS na svých stránkách". Pokud ta ČS patří do GE Money, tak proč má na svých stránkách uvedeno Seznamy bankomatů skupiny Erste Bank ke stažení ?
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Bankomaty Erste Bank

Příspěvek: # 38874Příspěvek Gumídek

Pro vid 02 : ježišmarjá, než budeš reagovat, tak si to pořádně přečti...Já jsem jen uveřejnil to, co mi napsal mirdak, je to jeho aktivita....
Uživatelský avatar
mirdak
Příspěvky: 2
Registrován: 17.10.2007, 10:39
Bydliště: Holešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Bankomaty Erste Bank

Příspěvek: # 39549Příspěvek mirdak

Pro vid02: Ta ČS - česká spořitelna, nikoliv čerpací stanice, to by pochopilo i malé dítě, má seznamy ke stažení pro TomTom a jiné (Garmin, Google Earth, Ozi Explorer) pouze pro Českou republiku, která se ostatně vyskytuje i tady mezi body zájmu. Která verze je přesnější a ucelenější si netroufám odhadnout a je mi to celkem jedno, ale ty ostatní státy (Chorvatsko, Maďarsko, Rakousko, Srbsko, Rumunsko a Ukrajina) jsou pouze adresy bez GPS souřadnic. Ty se budou bohužel muset vyhledat a zadat.
Mimochodem na stránkách slovenské spořitelny jsou i souřadnice bankomatů na Slovensku. Já ve své kategorii už jich nyní mám zadáno více, než netron, který jich tam má pouze 9 a jeho kategorie je normálně v provozu, tedy veřejně přístupná. V současnosti jich tam mám kolem 140, zatím kompletní Bratislavský kraj a část Trnavského kraje. A hodlám při chvílích pokračovat v doplňování.
PS: pro všechny: Kdo má účet a tudíž i kartu u České spořitelny a jezdí do zahraničí, může vyzvedávat peníze v bankomatech Erste bank za poplatek pouhých 6,- Kč, což si myslím je celkem zajímavé.
Odpovědět