Kategorie Točená zmrzlina

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)
Tompr
Příspěvky: 122
Registrován: 5.1.2010, 17:20

Kategorie Točená zmrzlina

Příspěvek: # 38652Příspěvek Tompr

Kdo by měl zájem můžu mu zaslat soubor míst kde se točí točená zmrzlina.
Dále uvítam když zde nebo SZ (soukromá zpráva) pošlete další body kde se dá koupit ve vašem okolí.
(souřadnice,ulice,město)
Přidám to do databáze a na vyžádaní vám ji můžu poslat či ji dat na forum.

prosim uvadějte místa jen kde se dlouhodobě prodava nikoliv přechodna při nejakych akcich ve městě.
děkuji.

Kategorie nebyla schválena (prý blbost) pro mě třeba není a pro někoho dalšího to může byt také užitečné.


Doufam že toto nebude nikomu zde "posvátných" lidi vadit....
vid02
Příspěvky: 120
Registrován: 9.4.2010, 22:42

Re: Kategorie Točená zmrzlina

Příspěvek: # 38654Příspěvek vid02

Ještě bys mohl založit točené pivo a točený salám (ale tam bys musel dát poznámku, aby si policajti brali s sebou bandasku).
Tompr
Příspěvky: 122
Registrován: 5.1.2010, 17:20

Re: Kategorie Točená zmrzlina

Příspěvek: # 38655Příspěvek Tompr

jiste!
když tě to nezajima tak sem nelez a nepiš tu ptákoviny.
Každyho zajima neco jineho...je na lidech co si vyberou....
Uživatelský avatar
koko1
Příspěvky: 27
Registrován: 15.6.2009, 8:35
Bydliště: Praha

Re: Kategorie Točená zmrzlina

Příspěvek: # 38657Příspěvek koko1

Ahoj,měl bych zájem o databázi točených zmrzlin.Dnes je umění sehnat točenou zmrzlinu.Díky :palce:
TomTom GO 930Traffic
RDS/TMC receiver 4V00.013, Aplikace 9.510, Boot 5.5120
Europe 905.4754

Transcend SDHC 8GB, Class 10
TomTom HOME 2.9.2.2837
Tompr
Příspěvky: 122
Registrován: 5.1.2010, 17:20

Re: Kategorie Točená zmrzlina

Příspěvek: # 38658Příspěvek Tompr

Zde je soubor točených zmrzlin zatim jen z meho okolí, když nekdo přida dalsi pridam je a zobrazim zde ke stažení.
Pošli prosím z tvého okolí nějake.
Ja třeba kopečkovou nejím nechutná mi a točenou najit kde to neznáš je někdy problém...tohle ti ušetří čas a jdeš najisto.
CZ- Tocena zmrzlina.ov2
(637 bajtů) Staženo 1014 x
zde je ikona jen nejde nahrát do databaze ikon zde !?
CZ- Tocena zmrzlina.bmp
CZ- Tocena zmrzlina.bmp (1.51 KiB) Zobrazeno 8012 x
Edit Jirásek - dovolil jsem si sloučit dva příspěvky do jednoho. Nechápu, proč to bylo ve dvou příspěvcích. Tu ikonu jsem nahrál i do ikon a bez problémů, asi děláš něco blbě.
Edit 2 - navíc děláš zmatky :zed: , ta ikona tam již dávno byla, tak jsem tu nově nahranou opět smazal :pc:
Tompr
Příspěvky: 122
Registrován: 5.1.2010, 17:20

Re: Kategorie Točená zmrzlina

Příspěvek: # 38660Příspěvek Tompr

Tak sorry jsem si ji nevšiml..stavaji se horší věci...
vid02
Příspěvky: 120
Registrován: 9.4.2010, 22:42

Re: Kategorie Točená zmrzlina

Příspěvek: # 38661Příspěvek vid02

Řekl bych, že tohle je ikona právě pro kopečkovou zmrzlinu... Kdyby chtěl někdo udělat kategorii kopečková, tak aby se to pak nepletlo :cheers: .
Tompr
Příspěvky: 122
Registrován: 5.1.2010, 17:20

Re: Kategorie Točená zmrzlina

Příspěvek: # 38662Příspěvek Tompr

že ty jsi nekandidoval do poslanecke snemovny... :zamysl:
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kategorie Točená zmrzlina

Příspěvek: # 38683Příspěvek Henry

Tompr píše:Kdo by měl zájem můžu mu zaslat soubor míst kde se točí točená zmrzlina.
Dále uvítam když zde nebo SZ (soukromá zpráva) pošlete další body kde se dá koupit ve vašem okolí.
(souřadnice,ulice,město)
Přidám to do databáze a na vyžádaní vám ji můžu poslat či ji dat na forum...
Jen bych upozornil na možnost přidat asistenta s právy pouze ke čtení komukoli, kdo tě o to požádá a ten pak tuto kategorii vidí a body může přidávat/upravovat standardně.
ivanm
Příspěvky: 54
Registrován: 4.7.2006, 21:17
Bydliště: Praha

Re: Kategorie Točená zmrzlina

Příspěvek: # 38688Příspěvek ivanm

Mohla by se kategorie zmenit na "DOBRÁ ZMRZLINA". Je pak jedno, jestli tocena, nebo kopeckova. Proste zadna Algida, Schöller a pod.
A ja za blbost takovou kategorii nepovazuji. Tolik mista na serveru nezabere a nikdo ji povinne stahovat nemusi.
Naposledy upravil(a) ivanm dne 14.8.2010, 18:21, celkem upraveno 1 x.
LOOX + BT GPS + TT 7.910
Tompr
Příspěvky: 122
Registrován: 5.1.2010, 17:20

Re: Kategorie Točená zmrzlina

Příspěvek: # 38693Příspěvek Tompr

Děkuji za podporu lidem co to pro ne neni blbost nechapu jak tu nekdo muze rozhodovat co je blobost a co neni kazdemu chutna jine jidlo a nutit nekomu neco kdyz si muze sam vybrat....no nevim...
co se tyka zmrzliny "točene" zustal bych u točene samozrejme se muze zalozit dalsi nova kateg.a pak neni problem si sloucit obe dve, ja vzdy zakladam kategor. ci zadavam nove body u tech co me zajimaji a co potrebuji.
proto jssem zalozil točenou zmrzlinu pač ji mam rad a doufam ze takovych lidi je vice a databaze se rozsiri v budoucnu.skoda jen ze to neni verejne databaze by se rozrostla urcite rychleji...
Tompr
Příspěvky: 122
Registrován: 5.1.2010, 17:20

Re: Kategorie Točená zmrzlina

Příspěvek: # 38694Příspěvek Tompr

Tutu ikonu jsem posilal že nejde vložit možna jsi Jirasku přehledl že jde o točenou ....
Nevim kde delam chybu ale jede vložit do ostatnich ikon!???
je to 22x17 a 951 bitu tak proc to nejde vložit?
dik
Přílohy
123456.jpg
123456.jpg (951 bajtů) Zobrazeno 7945 x
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Kategorie Točená zmrzlina

Příspěvek: # 38695Příspěvek Jirásek

1. podívej se na svůj vlastní příspěvek z 12.8. o jakou ikonu se jedná. Já jsem pouze tvoje příspěvky sloučil, včetně příloh. Takže si laskavě nejdříve zameť před svým prahem!
2. Pokud odmítáš číst a respektovat doporučení, tak se nediv že ti nejde nahrát ikona na server. Jsi nejinteligentnější a nejchytřejší, tak si poraď.
3. A že je tato kategorie blbost jsem přesvědčen a zatím mne nikdo nepřesvědčil o opaku.
4. Jestli jsi ještě nepostřehl, je tu u příspěvku tlačítko s názvem EDITOVAT. Pokud si dodatečně vzpomeneš že chceš něco přidat a obohatit nás tak o nové poznatky a sdělení, nemusíš hned psát po 7 minutách nový příspěvek a za..rat fórum. Stačí to dopsat do původního.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
faltak
Příspěvky: 332
Registrován: 1.8.2006, 11:44

Re: Kategorie Točená zmrzlina

Příspěvek: # 38696Příspěvek faltak

nevidim duvod proc by takhle kategorie nemohla byt v POI, kdyz uz je tam takova traparna jako blesi trhy burzy. Nezlobte se na mne, ale mne točena zmrzlina nepripada spatna. Ted jsem se treba vratil z dovolena a decka porad otravovaly, ze chteji zmrzlinu, kdyby tahle kategorie zde byla, mel bych usetren cas. :doutnik:
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Kategorie Točená zmrzlina

Příspěvek: # 38697Příspěvek Gumídek

A o to víc by jsi byl vytočenej, když by tě přivedla na místo, kde se už žádná neprodává....
Zamčeno