Úsekový radar v Praze 5, K Barrandovu

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)
Odpovědět
Uživatelský avatar
libor_m
Administrátor
Příspěvky: 732
Registrován: 4.10.2005, 7:36
Bydliště: Praha 10 - Vinohrady
Kontaktovat uživatele:

Úsekový radar v Praze 5, K Barrandovu

Příspěvek: # 1777Příspěvek libor_m

Jistý neregistrovaný uživatel mi právě napsal, že v této lokalitě se nejedná o radar úsekový, ale semaforový.

Vzhleden k tomu, že na něho nemám kontakt, ptám se veřejně: Proc jsou tam tedy radary dva - jeden před křižovatkou a druhý za křižovatkou a navíc v úseku, kde na dvouproudé silnici udělali omezení na 50km/h.

Opravdu se jedná o semaforový?
PDA: HTC HD2 - TomTom 7.916 (9192), Navigon Mobile Navigator 7.4.0 (b950)
GPS: Navilock BT-338, Navigon TriCeiver s modulem TMC
PNA: Mio C720, Garmin nüvi670, Navigon 1310, 2110, 2110 max, 2210, 4350 max, 5110, 6310, 7310, 8310, 8450 Live
FerdaXXL
Příspěvky: 90
Registrován: 11.1.2007, 6:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 3085Příspěvek FerdaXXL

jeste pred tydnem tam byla udelana priprava na usekovky z centra i do centra. Po semaforaku jsem nekoukal, ale vzhledem k tomu ze je to docela frekventovany sněr podle me tam budou taky. Z jistim to .. 8)
Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....
Obrázek
PS: Sori sa chibi a hrupki
FerdaXXL
Příspěvky: 90
Registrován: 11.1.2007, 6:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 3666Příspěvek FerdaXXL

Delsi dobu jsem byl mimo Prahu a ejhle profrcel jsem to tudy a nestacil jsem brzdit :twisted: Usekovky K Barrandovu jsou na svem miste :!: :!: takze hned jak budu mit cas tak to doplnim. Takze si davejte pozor at nedopadnete jako ja .....
Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....
Obrázek
PS: Sori sa chibi a hrupki
JERRY23
Příspěvky: 15
Registrován: 12.3.2007, 19:42

Příspěvek: # 3707Příspěvek JERRY23

Ahoj panové v tomto úseku opravdu nejsou usekové radary. Jsou tam pouze semaforove foťáky. viz: http://doprava.praha-mesto.cz/(xuku5j45 ... =669759355

Přidete je tam nebo mám udělat návrh?

Dík Jerry23
FerdaXXL
Příspěvky: 90
Registrován: 11.1.2007, 6:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 3708Příspěvek FerdaXXL

JERRY23 píše: Ahoj panové v tomto úseku opravdu nejsou usekové radary. Jsou tam pouze semaforove foťáky. viz: http://doprava.praha-mesto.cz/(xuku5j45 ... =669759355

Přidete je tam nebo mám udělat návrh?

Dík Jerry23


Je lepsi se presvedcit na vlastni oci nez pustis kachnu do sveta z ne moc zrovna aktualnich stranek :evil:
Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....
Obrázek
PS: Sori sa chibi a hrupki
JERRY23
Příspěvky: 15
Registrován: 12.3.2007, 19:42

Příspěvek: # 3758Příspěvek JERRY23

Ok když myslíš.Já jsem tam jel ale jako radary mi to nepřipadá. Proč? Pořádně si prohlídni jak vypadají kamery na měření rychlosti.U každé kamery musí být i měřič a ten zde jaksi chybí.
FerdaXXL
Příspěvky: 90
Registrován: 11.1.2007, 6:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 3759Příspěvek FerdaXXL

Z tvého příspěvku je zřejmé, že víš jak taková kamera vypadá. Ale ač nerad a s lítostí Ti musím oznámit, abys dlouho neodkládal návštěvu očního lékaře, protože ty kamery tam jsou a zrovna když jsem tam tento týden byl po tvém příspěvku se na některých z nich i pracovalo. Bohužel jsem neměl sebou fotoaparát, abych ti je mohl vyfotit.

Takže, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Tak pro Jerryho23 tam vůbec žádné kamery nejsou.

A všem ostatním : již nějaký čas tam jsou kamery z centra a i do centra zapsané pod číslem č. 306-K Barrandovu z centra c.2 a další pod číslem 7581760-K Barrandovu do centra c.2. Na kameře číslo 307-K Barrandovu z centra c.1 se pracovalo. Tak jsem zvědav co tam s tím kluci prováděli. Nechtělo se mi čekat až to maníci dokončej takže až bude trocha času tak se tam opět zastavím. Nebo pokud tam tudy někdo často jezdíte dejte mi prosím vědět. Taky jsem koukal, že 7581761 je prázdnej držák. Slyšel jsem, že usekové měření je už po Praze profláklé a neplní svůj účel dle očekávání tak jen doufám, že se nebudou někde měnit směry měření :D

Obrázek
Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....
Obrázek
PS: Sori sa chibi a hrupki
Odpovědět