BZ ruznych marketu...???

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)
Odpovědět
Tompr
Příspěvky: 122
Registrován: 5.1.2010, 17:20

BZ ruznych marketu...???

Příspěvek: # 35712Příspěvek Tompr

nechapu proc tu spravci co maji na starosti markety nezajdou na web danneho marketu a nenabouchaji tam rovnou vsechny prodejny a jednou za mesic to neaktualizuji dle webu prodejen.

ted jsem koukal na albert a v Trutnove kde stoji snad už 4-5let mozna i dele tam neni to same Nachod u hranic s PL....nechapu...

To same Kaufland,Penny....
pochopim to u radaru a pod. veci kde se to neda ale tady by to šlo...
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: BZ ruznych marketu...???

Příspěvek: # 35713Příspěvek Docent

Á, zase kretének, který nepřiloží prst k dílu, ale kritizovat umí... Patrně máš IQ tykve, takže to na tom webu nedokážeš najít sám a zadat jako opravu a čekáš, až ti to správci naservírují až pod nos, že? Patrně ses nevšim, že to správci dělají ve svém volném čase a naprosto zadarmo, že? Máš vůbec představu, blbe, kolik času třeba zrovna procházení toho Albertu stojí?

Pánové, sorry, ale díky tomuhle hovadu končím s jakýmikoli aktivitami, od této chvíle si všechny mnou spravované kategorie opravuji soukromě, pro ty z vás, kteří tady něco dělají, je pochopitelně poskytnu, ale opravdu už nadále odmítám házet perly sviním.

Vlastně bych tomu blbovi měl poděkovat, že jsem si konečně uvědomil, že svůj volný čas dokážu zužitkovat úplně jinak a užitečněji, třeba budu obdělávat Vendy zahrádku :mrk: .

Tímto zároveň prosím Henryho, aby mnou spravované kategorie zneveřejnil.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: BZ ruznych marketu...???

Příspěvek: # 35720Příspěvek freewall

Tompr píše:nechapu proc tu spravci co maji na starosti markety nezajdou na web danneho marketu a nenabouchaji tam rovnou vsechny prodejny a jednou za mesic to neaktualizuji dle webu prodejen....
Vážený pane,
kolik vedete kategorií? Kolik jste podal bodů na doplnění či opravu. Laskvavě si uvědomte, že všichni co tady něco tvoří to dělají z entuziasmu, ve svém volnu, zadarmo, mnohdy na úkor času, který mohli věnovat rodině nebo svým jiným zájmům. Samozřejmě, že se "bouchají" záznamy podle různých seznamů, které jednak nějakou dobu trvají, než je tam někdo "nabouchá", jednak bývají i nepřesné a pak už je také na těch stovkách uživatelů, kteří si tyhle POI´s stáhnou a zjistí, že zrovna u nich ten bod není aktuální, aby podali návrh na opravu nebo výmaz toho bodu. Nebo si snad myslíš, že se ta místa dají osobně objet a zkontrolovat. Ano třeba Gumjaz s Mílou-P to dělají osobně tam, kde zrovna jsou a pokud na to mají časový prostor (za to si zaslouží můj obdiv a poděkování), ale gró zůstavá na tom, že se body aktualizují také díky feedbacku uživatelů. A pokud víš o nějakém marketu 4-5 let jak píšeš a nadáváš proč není ještě zapsaný, tak se ptám - dals návrh na jeho zařazení do kategorie. Nedal? Tak jdi někam za roh a dej si pár facek ať se probereš. Ne za to, že jsi ten bod nepřidal, ale za tvůj přístup
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Tompr
Příspěvky: 122
Registrován: 5.1.2010, 17:20

Re: BZ ruznych marketu...???

Příspěvek: # 35725Příspěvek Tompr

Ho jo bodl jsem do hnizda, hele nic proti tobe nemam Docent.
chapu kdyz mi v praci taky rekne ze to delam blbe tak z toho nebudu urvany.
ale jestli mi chces psat ze jsem kreten tak to IQ taky moc vysoky nemas....dal jsem jen navrh a ty mi tohle napises....

Je mi jasny ze to tu lidi delaji zadarmo pred par lety jsem meli sms.info zadarmo mozna to nekomu neco řekne.
taky to lidi delali zadarmo ve volnem čase....

jinak klidne nejakou kategorii spravovat muzu nemyslim si ze to sebere tolik času co sms-info.
prijde aktualizovany BZ tak to prekontrolujes a zadas do systemu...

co se tyče BZ jsem tu už par kousku zadal z meho okoli at uz Penny,Kauflan,radary, hlidky....
takze takovy debil dle vas ktery jen krytyzuje a nic zde pro to neudela nejsem ja ho tam klidne zadam albert ale to je at vezmu co vezmu tak tam chybi a jak jsem psal u tech marketu se to da aktualizovat naraz.
a ze je alberut hodne ...no par jich je Kralovehradecky kraj 9 prodejen v Praze jich bude samozrejme daleko vic ale dam tomu 1hodinu a mam to cele aktualni....nevim mozna to vidi nekdo jako problem ale radsi to udelam za 1hod.naraz nez u toho sedet kazdy den po 10 min....

zaverem si vazim vsech co tyto stranky a BZ spravuji ma navigace je ted fakt naslapla i kdyz se najdou i BZ ktere jsou na jinych strankach lepsi ale samozrejme nemuzete mit vse pokryte, do nikoho jsem se zde nechtel navažet jen se zapojit do debaty a dat navrhy pokud to nekdo pochopil ze zde urazim omlouvam se vsem.
ale vyprosuji si aby mi tu nadavali do kretenu,debilu apod.

asi tak jestli dostanu ban od Jiraska prosim je to vase forum ale pak si o tom budu myslet sve
Tomáš Přibyl

P:S: píšu vždy co mam na jazyku k věci, žadny okecavačky,takovy holt jsem.
Tompr
Příspěvky: 122
Registrován: 5.1.2010, 17:20

Re: BZ ruznych marketu...???

Příspěvek: # 35726Příspěvek Tompr

jeste koukam jak oba nademnou řečníci píši že uražím a nadavam prosim uvedte vynatek kde v mem prispevku je nadavka ja ji tam nevidim...
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: BZ ruznych marketu...???

Příspěvek: # 35728Příspěvek freewall

...OK, to "nadávání" jsem bral ve významu slova "láteřit, rozčilovat se" ap., jinak nadávky se v tvých příspěvcích opravdu nevyskytly, pokud to vidíš tak a dotklo se tě to, tak pak to slovo beru zpět a omlouvám se za nepřesnost
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Tompr
Příspěvky: 122
Registrován: 5.1.2010, 17:20

Re: BZ ruznych marketu...???

Příspěvek: # 35729Příspěvek Tompr

hele nechci se tu do nikoho navažet a přijde mi to jako ztrata času i tahle diskuze radsi jdu pridat nejaky BZ a pujdu ven,čus
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: BZ ruznych marketu...???

Příspěvek: # 35736Příspěvek Jirásek

Tak bych tuto problematiku ukončil. Pro užší kruh jsem to popsal jinde. Budeme se v budoucnu snažit všichni vyjadřovat se kulantněji - prosím. I když chápu, že to někdy bude problém :usmev:
Děkuji všem.

Jnak pro Tomáše (Tompr) - máš tam SZ s jistými návrhy.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Odpovědět