kontrola bodu POI

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)
Uživatelský avatar
Baharis
Příspěvky: 660
Registrován: 1.10.2005, 16:46
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 2158Příspěvek Baharis

Ahoy Mahony
Beru to, že jsi tu nový a že jsi asi ještě neměl čas přečíst všechny příspěvky v diskuzi. Tak já ti to teda shrnu.
Původní databáze z kterých se začínalo při tomto bohulibém projektu měly původ všelijaký. Ale z něčeho se začít muselo. Jelikož je celý projekt nekomerční, závislý vyloženě na práci dobrovolných správců, je právě na vás z regionů, aby se tyto databáze zpřesňovaly a upravovaly. Pokud budeš ochotný zaměřit ve svém okolí nepřesné body a zašleš je přes žlutý zvoneček příslušnému správci, budeme rádi a určitě se v nejbližší době projeví náprava.
GARMIN nüvi 670
Uživatelský avatar
Mahony_1
Příspěvky: 11
Registrován: 13.10.2006, 23:48
Bydliště: Plzeň

Příspěvek: # 2159Příspěvek Mahony_1

Souhlasím, projedu podle letecké mapy všechny mě známé POI a upřesním to. Budu se snažit upřesnit co možná nejvíce POI a pošlu dle domluvy.
Uživatelský avatar
MilanSu
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 15:40
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 2163Příspěvek MilanSu

Diky za Tvoji iniciativu. Spravce aktualizuje svoje kategorie, pokud dostane upresnujici udaje od Vas uzivatelu. Nevim co jsi myslel tim, ze by jednou za 2 mesice mel aktualizovat svoji kategorii. Preci nemyslis, ze budeme objizdet vsechny POI a zjistovat jejich presnou polohu :D
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Uživatelský avatar
Mahony_1
Příspěvky: 11
Registrován: 13.10.2006, 23:48
Bydliště: Plzeň

Příspěvek: # 2168Příspěvek Mahony_1

Vím, že je to trochu složité, ale spoustu věcí se dá ověřit. Nic méně se pokusím aktualizovat vše co budu moci.
condor
Příspěvky: 104
Registrován: 22.10.2005, 7:48

Příspěvek: # 2171Příspěvek condor

Baharis píše: Ahoy Mahony
Beru to, že jsi tu nový a že jsi asi ještě neměl čas přečíst všechny příspěvky v diskuzi. Tak já ti to teda shrnu.
Původní databáze z kterých se začínalo při tomto bohulibém projektu měly původ všelijaký. Ale z něčeho se začít muselo. Jelikož je celý projekt nekomerční, závislý vyloženě na práci dobrovolných správců, je právě na vás z regionů, aby se tyto databáze zpřesňovaly a upravovaly. Pokud budeš ochotný zaměřit ve svém okolí nepřesné body a zašleš je přes žlutý zvoneček příslušnému správci, budeme rádi a určitě se v nejbližší době projeví náprava.


To KFC jsem puvodne zakladal kdysi ja, podle seznamu KFC (jeste MCDONALDS a SHELL) a podle mapy.cz. Takze to opravdu nemusi sedet.
Po dohode s Baharis si to vzal pod sva kridla a ted je za to "bit" :-).

Je to opravdu projekt nadsencu, proto diky za vsechny dalsi udrzby bodu.
YAKUMO Delta 300 GPS --->YAKUMO Delta X ---> MIO P550m ---> Mio Explora K70
TT 7 (do auta), SmartMaps (na kolo či pěšky), GCzII (Geocaching)
Odpovědět